Güzellik, Neşe ve İlham Kaynağı Tasarımlar
 
 
Stelart güzellik, neşe ve ilham kaynağı kolyeler, küpeler, yüzükler ve bilezikler üretmektedir. Sınırlı sayıda el işçiliği ortaya çıkan her bir Stelart modeli zamansız bir stil sunar. 925 ayar gümüş ve altın kaplama seçenekleri ile üretilen Stelart tasarımları gerçek ve değerli taşlarla şekillendirilmektedir.
 
TASARIM VE KALİTENİN BULUŞTUĞU MODELLER
 
Tasarım ve kalitenin buluştuğu tüm Stelart modellerinin kalitesi ve dayanıklılığı için özel kaplama teknikleri kullanılmaktadır. Sahip olduğunuz hiçbir Stelart modelinde sağlığınıza tehlike oluşturabilecek kaplamalar ve malzemeler kullanılmamaktadır.
MUTLULUK VE İLHAM KAYNAĞI TASARIMLAR
 
Kendi stilinizi en güzel tasarımlarla tamamlamaya ne dersiniz? Stelart yaşadığı anda mutlu olabilen, özgür ruha sahip tüm kadınların hayat tarzına dokunur. Sade ve güçlü detaylara sahip tüm Stelart tasarımları özel Stelart kutusuyla size ulaştırılır.
 
 
Stelart markasının yaratıcısı Ece Çokça takı tasarım serüvenine mimarlık alanında çalışırken başladı. Kendi tasarım sürecini yönetebileceği yolu 2012 yılından itibaren İstanbul Kapalıçarşı ustalarından aldığı mum modelleme, metal işleme, taş sıvama gibi üretim teknikleri ve eğitimle buldu. 2017 yılında tasarladığı modelleri İtalya Uluslararası A’ Desgin Award yarışmasında ödül kazandı. Tasarladığı her modeli sanatsal bir obje olarak görerek, her modelin alıcısıyla konuştuğu hikayeler üzerinden ilişki kurmasını hedefledi. ‘Stelart’ markasını bu fikirden yola çıkarak hayata geçirdi.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR