İADE VE DEĞİŞİM BİLGİLERİ

 

İade ve Değişim Koşulları (Özet)
 

 • İade Süresi: 14 Gün
   
 • Küpeler hijyen sebebiyle iade yapılamamaktadır, diğer ürünlerde ise üzerine herhangi bir kozmetik ürünü sıkma vb. gibi herhangi bir işlem görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
   
 • Tüm ürünler orijinal Stelart kutusu, kartları ve çantası ve (varsa hediye ürün ile birlikte) eksiksiz iade edilmelidir.
   
 • Fatura: Faturanız e-arşiv fatura olarak kesilmektedir. Dilerseniz e-faturanızı wassapp destek hattımızdan talep edebilirsiniz.  
   
 • İade Kargo Ücreti: İade işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG KARGO) ile gönderdiğinizde iade kargo ücreti tarafımıza aittir.  MNG KARGO ile göndermeniz koşuluyla sizden bir kargo ücreti istenmeyecektir. Anlaşmalı olmadığımız başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde tarafımıza oluşacak yüksek kargo ücretleri sebebiyle iade kargonuz teslim alınmayacaktır ve size geri dönecektir. Kanun no: 6502
   
 • İade Kargo Firması: Ürünü mutlaka anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo firmasına alıcı adı olarak Ece Çokça / Stelart (MNG Kargo Anlaşmalı Müşteri Numaramız: 349954914 ) adını vermelisiniz. (MNG Kargo hariç diğer kargo firmaları ile göndermeyiniz. Aksi taktirde kargonuz teslim alınmayacak ve size geri dönecektir.)
 • Ürün/ler, ALICI'nın gösterdiği başka bir kişiye teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi / kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz. ALICI'nın isim-soyad, iletişim ve adres bilgilerini eksik girmesi nedeniyle doğabilecek sorunlardan ötürü SATICI sorumlu tutulmayacaktır. 
 • Ürün değişimi işlemlerinde doğabilecek fark ücretleri Havale/EFT yöntemi ile gönderilmelidir. Banka bilgilerimizi ‘ Banka Hesap Bilgileri ’ sayfasında görebilirsiniz.

Satıcı Bilgileri

Ünvanı : Stelart Jewelry

Adresi : Başıbüyük mah. Emek cad. Narcity konutları D2 blok No:45 Maltepe/İstanbul

Telefon : +90 530 592 48 14

e-posta : [email protected]

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR